Dni Gminy Węgierska Górka

Dni Gminy Węgierska Górka z zespołem After Party

Dni Gminy Węgierska Górka

Data Wydarzenia: 6-7 sierpnia, 2022;
Miejsce: Węgierska Górka, powiat żywiecki;

——

Wszystkich mieszkańców powiatu żywieckiego oraz turystów zapraszamy na 29. edycję Dni Gminy Węgierska Górka, które w tym roku odbędą się w dniach od 6 do 7 sierpnia przy Bulwarach nad Sołą. W programie imprezy będą występy artystyczne, rozstrzygnięcia lokalnych konkursów, zabawy taneczne i koncerty – zagra m.in. zespół After Party.

Podczas dwudniowego festiwalu nie zabraknie atrakcji dla starszych i młodszych. Uczestnicy Dni Gminy Węgierska Górka wezmą udział w festynie rodzinnym z mnóstwem zabaw dla dzieci, zobaczą pokaz iluzji i smyczkowo-rockowe show, a także będą mieli okazję powalczyć w turnieju o Puchar Wójta. Oprócz tego czekają również występy artystyczne, potańcówki z DJ-em oraz koncerty. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie polski zespół disco polo After Party, znany z hitu pod tytułem “Ona lubi pomarańcze”.

Zachęcamy do odwiedzenia 29. edycji Dni Gminy Węgierska Górka – wstęp bezpłatny dla wszystkich! Wspólną zabawę zaczynamy już od 16:00 w oba dni festiwalu. Szczegółowy program znajdziecie poniżej.

Dni Gminy Węgierska Górka - plakat

fot. UG Węgierska GórkaŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.