Dni Czechowic-Dziedzic i Święto Powiatu Bielskiego

Dni Czechowic-Dziedzic i Święto Powiatu Bielskiego

Dni Czechowic-Dziedzic i Święto Powiatu Bielskiego

Data Wydarzenia: 27-28 sierpnia, 2022;
Miejsce: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski;

——

Po dwuletniej przerwie związaną z pandemią do harmonogramu wydarzeń w rejonie Beskidów wracają Dni Czechowic-Dziedzic, które w tym roku połączone będą z obchodami Święta Powiatu Bielskiego. Wielki festiwal zagości na całe dwa dni w Parku Miejskim Lasek, a towarzyszć mu będą liczne imprezy dodatkowe.

Program Dni Czechowic-Dziedzic i Święta Powiatu Bielskiego jest bardzo rozbudowany. Władze miejskie zapewniają, że atrakcji na scenie i wokół niej z pewnością nie zabraknie. Sobota 27 sierpnia to dzień, w którym zatriumfuje regionalne rękodzieło: będzie Beskidzki Jarmark Rzemiosła, Przegląd Potraw Regionalnych i występy zespołów folkowych. Z kolei w niedzielę 28 sierpnia szykuje się dzień koncertów – wśród grona artystów zobaczymy Włóczykije, grupę Walimy w Kocioł czy Artura Andrusa z zespołem.

Oprócz tego odbędzie się także szereg imprez towarzyszących powiązanych z festiwalem. Pierwsza z nich już w piątek 26 sierpnia w postaci gry terenowej dla całych rodzin z Miejską Biblioteką Publiczną. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem Dni Czechowic-Dziedzic na stronie internerowej Urzędu Miejskiego.

fot. UM Czechowice-DziedziceBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.