Dni Bielska-Białej 2022

Dni Bielska-Białej 2022: kontrowersje wokół programu

Dni Bielska-Białej 2022

Data Wydarzenia: 26-28 sierpnia i 2-4 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniu 30 czerwca na konferencji prasowej w Ratuszu Miejskim reprezentanci Urzędu Miasta przedstawili program tegorocznych Dni Bielska-Białej 2022 – w tym roku zamiast całego tygodnia zabawy świętowanie obejmie dwa odrębne weekendy, czyli dni od 26 do 28 sierpnia i od 2 do 4 września. Niestety, pomimo starań włożonych w zaprezentowanie harmonogramu imprezy, plany Prezydenta Miasta wywołały liczne kontrowersje wśród mieszkańców.

Jak stwierdził na konferencji sam Prezydent Miasta, program Dni Bielska-Białej 2022 udostępniono odpowiednio wcześniej, aby bielszczanie mogli pogodzić swoje wakacyjne wyjazdy z tym, co zostało zaplanowane. W tym roku szczególnie położono nacisk na wykorzystanie potencjału miasta, a więc pokazanie mieszkańcom lokalnych artystów, organizacji pozarządowych i instytucji kultury działających na co dzień w ich pobliżu. Z tego powodu Dni Otwarte zaoferuje m.in. Teatr Lalek Banialuka, Lotnisko w Aleksandrowicach czy MDK. Z kolei jedną z głównych gwiazd festiwalu będzie Tomasz Organek.

Niestety, opublikowany program wywołał spore kontrowersje. Internauci w sieci nie szczędzą słów krytyki. “Ale lipa!”, “Nudy”, “Katastrofa” – to tylko niektóre z komentarzy dotyczących harmonogramu imprezy.

Czy program Dni Bielska-Białej 2022 jest rzeczywiście taki słaby? Przekonajcie się sami – szczegółowy plan festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Bielsko-Biała.

 

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.