Czołowe zderzenie z ciężarówką w okolicach Żywca

Żywieccy policjanci uratowali kobietę przed zamarznięciem

——

Data Wydarzenia: 11 styczeń, 2022;
Miejsce: Łękawica, powiat żywiecki;

——

Do dramatycznego zdarzenia doszło w miejscowości Łękawica w powiecie żywieckim u południowego podnóża Beskidu Małego. Po południu w dniu 11 stycznia prowadzony przez kobietę samochód marki Nissan zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym w okolicy lokalnego sklepu spożywczego.

Jak zdołała ustalić policja, kolizja wynikła z winy kierującej Nissanem, która jechała zbyt szybko jak na panujące na drodze trudne warunki. W trakcie jazdy straciła panowanie nad autem, co poskutkowało tym, że zjechała na przeciwległy pas ruchu akurat pod koła przejeżdżającej ciężarówki. Do tej pory nie potwierdzono, czy kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Wiadomo jednak z pewnością, że stan poszkodowanej z Nissana jest poważny, dlatego przetransportowano ją w śmigłowcu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bielsku-Białej. Obecnie toczy się dalsze postępowanie mające wykryć więcej szczegółów w tej sprawie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.