Czechowiczanie dla przyrody - grupa, która sadzi drzewa

Czechowiczanie dla przyrody – grupa, która sadzi drzewa

Czechowiczanie dla przyrody - grupa, która sadzi drzewa

Data Wydarzenia: 29 października, 2022;
Miejsce: Czechowice-Dziedzice, powiat bielski;

——

Oto dowód na to, że da się zjednoczyć siły dla szczytnego celu! W Czechowicach-Dziedzicach powstała grupa miłośników ekologii o nazwie Czechowiczanie dla przyrody, której głównym zadaniem jest zrzeszanie miłośników przyrody z powiatu bielskiego, promowanie ochrony środowiska, edukacja proekologiczna mieszkańców i organizowanie akcji sadzenia drzew.

Na swojej stronie internetowej Czechowiczanie dla przyrody chwalą się z rezultatów podjętych działań na rzecz dobra środowiska. Jednym z takich przedsięwzięć jest m.in. akcja finansowania i sadzenia drzew w Czechowicach-Dziedzicach oraz w ich okolicach. Grupa zbiera fundusze od darczyńców, którzy nadają imiona ufundowanym sadzonkom, a następnie wolontariusze zajmują się ich zasadzeniem w danej gminie. W ten sposób realizują swój cel, czyli zazielenianie regionu i gminy Czechowice-Dziedzice – do tej pory Czechowiczanie dla przyrody zakupili 27 sadzonek.

Kolejne sadzenie drzew w ramach akcji zazieleniania powiatu bielskiego w najbliższą sobotę 29 października o godzinie 10:00 w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie zostanie posadzonych aż 8 młodych drzewek.

fot. Czechowiczanie dla przyrody / Mikołaj Siemaszko – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.