Cykl letnich koncertów plenerowych w Bielsku-Białej

Cykl letnich koncertów plenerowych w Bielsku-Białej

Cykl letnich koncertów plenerowych w Bielsku-Białej

Data Wydarzenia: 1 lipca – 31 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W tegoroczne wakacje Bielsko-Biała stanie się prawdziwą stolicą muzyki! Już od 1 lipca rozpoczyna się nie jeden, nie dwa, a trzy cykle letnich koncertów plenerowych w kilku różnych punktach miasta – koncerty zabrzmią w każdy weekend wakacji na Rynku, w Parku Słowackiego czy w Cavatina Hall. Na większość z nich wstęp jest wolny!

Pośród rozpoczynających się cykli koncertów plenerowych znajdą się festiwale Dumni z BB, Letnia Scena Sfery i Letnie Brzmienia, w ramach których w Bielsku-Białej wystąpi szereg mniej i bardziej znanych artystów.

Podczas koncertów pod hasłem Dumni z BB zagrają m.in. wokalista Jacek Wójcicki, elektroniczno-jazzowy zespół Bibobit, latynoska grupa Cumbancheros, legendarna formacja Wanda i Banda oraz znana kompozytorka Grażyna Łobaszewska. Z kolei na Letniej Scenie Sfery w  Cavatina Hall pojawią się np. Bass Astral, Sandecki Brothers i Skubas. Dokładny harmonogram cyklu letnich koncertów można zobaczyć na plakatach.

Cykl letnich koncertów plenerowych w Bielsku-Białej

Jedyne płatne koncerty odbędą się w ramach festiwalu Letnie Brzmienia, gdzie wystąpią jedne z największych gwiazd polskiej muzyki. Żeby zobaczyć m.in. sanah i Sobla, trzeba będzie niestety zakupić bilet na stronie wydarzenia.

Cykl letnich koncertów plenerowych w Bielsku-Białej

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.