Cieszyński Jarmark św. Mikołaja już w ten weekend!

Cieszyński Jarmark św. Mikołaja już w ten weekend!

Cieszyński Jarmark św. Mikołaja już w ten weekend!

Data Wydarzenia:  2-23 grudnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Wkrótce rozpocznie się grudzień, a wraz z nim zacznie się także Cieszyński Jarmark św. Mikołaja, czyli tradycyjny kiermasz świąteczny! Pośród atrakcji w postaci stoisk z rękodziełami i lokalnymi wyrobami nie zabraknie rozrywek, w tym występów artystycznych i licznych imprez towarzyszących.

W tym roku Cieszyński Jarmark św. Mikołaja rozpocznie się jako jeden z pierwszych w Beskidach. Już od 2 grudnia na Starym Targu otwarte będą stoiska z rękodziełami, ozdobami świątecznymi i drobnymi upominkami. Oprócz tego na każdy tydzień kiermaszu przypadać będą rozmaite atrakcje, np. koncerty kolęd, warsztaty świąteczne, występy taneczne czy teatralne i wiele, wiele innych!

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin na Cieszyńskim Jarmarku św. Mikołaja! Uroczyste otwarcie kiermaszu już w ten weekend 3 i 4 grudnia – w obszernym programie m.in. występy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej czy Cieszyńskiej Orkiestry Dętej oraz świąteczne warsztaty kulinarne. Dokładny harmonogram festynu znajdziecie tutaj.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.