Cieszyński Dzień Seniora w COK

Cieszyński Dzień Seniora w COK

Cieszyński Dzień Seniora w COK

Data Wydarzenia: 30 września, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Urząd Miasta Cieszyna i Cieszyński Ośrodek Kultury w dniu 30 września organizuje Cieszyński Dzień Seniora, czyli cały dzień spotkań i występów poświęconych najstarszym mieszkańcom powiatu. Wydarzeniu przyświecać będzie hasło Zdrowo, aktywnie, bezpiecznie – o zdrowiu, aktywności fizycznej i bezpieczeństwie właśnie traktować będą prelekcje i wykłady.

Ideą Cieszyńskiego Dnia Seniora jest docenienie roli osób starszych w społeczeństwie. Główna część festiwalu odbędzie się w Domu Kultury COK. W programie znajdą się występy artystyczne oraz wykłady kładące nacisk na zagadnienia zdrowia, bezpieczeństwa i relacji międzypokoleniowych. Seniorzy wysłuchają m.in. prelekcji o terapii oddechowej czy popularnej metodzie tzw. kradzieży na wnuczka. Oprócz tego będzie także możliwość bezpłatnego zbadania poziomu cukru we krwi, ciśnienia czy słuchu.

Cieszyński Dzień Seniora rozpocznie się w COK o godzinie 10:30 i potrwa aż do 13:00. Dokładny harmonogram festiwalu oraz wydarzeń towarzyszących znajdziecie na poniższym plakacie.

Cieszyński Dzień Seniora w COK

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.