Cieszynianin Mistrzem Polski Juniorów w pływaniu na 100 metrów!

Cieszynianin Mistrzem Polski Juniorów w pływaniu na 100 metrów!

——

Data Wydarzenia: 28 grudzień, 2021;
Miejsce: Cieszyn.

——

Cieszyńscy sportowcy zdobywają kolejne osiągnięcia w różnych dziedzinach sportu. Tym razem młodziutki, 16-letni Bartosz Loter z Cieszyna, na co dzień trenujący w oświęcimskim klubie UKP Unia, wywalczył tytuł Mistrza w Mistrzostwach Polski Juniorów na krótkim basenie, które odbyły się w Gliwicach w dniach 10-12 grudnia. Cieszynianin zatriumfował w kategorii pływania na 100 metrów techniką klasyczną.

Oprócz niewątpliwego sukcesu na dystansie 100 metrów z fantastycznym wynikiem czasowym Bartosz Loter otarł się o złoto również w dwóch innych klasyfikacjach – otrzymał tytuły Wicemistrza Polski także w pływaniu na 50 i na 200 metrów. W sumie z Gliwic przywiózł aż trzy krążki, jeden złoty i dwa srebrne, co jest wspaniałym rezultatem, biorąc pod uwagę jego młody wiek.

Aby oddać honory cieszyńskiemu medaliście, w dniu 28 grudnia Burmistrz Miasta Cieszyna osobiście spotkała się z Bartoszem Loterem i złożyła mu serdeczne gratulacje ze strony władz miejskich, życząc mu jak najlepszych startów w przyszłości.

fot. Loter Bartosz Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.