Cieszynalia, czyli cieszyńskie święto studentów

Cieszynalia, czyli cieszyńskie święto studentów

Cieszynalia, czyli cieszyńskie święto studentów

Data Wydarzenia: 18-19 października, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Powracają Cieszynalia, czyli cieszyńskie święto uczących się studentów, na które zaproszeni są także wszyscy mieszkańcy miasta! W tym roku juwenalnia na filli Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbędą się w dwa dni, 18 i 19 października, a ich motywem przewodnim będą jazzowe lata 20. i 30. XX wieku.

Cieszynalnia to niepowtarzalna impreza połączona z otrzęsinami pierwszorocznych studentów. W programie nie zabraknie atrakcji nie tylko dla studenckiej braci. Impreza tradycyjnie rozpocznie się od przyznania Oskarusiów, czyli nagród dla ulubionych wykładowców Uniwerystetu Śląskiego w Cieszynie. Następnie w planie pierwszego dnia będzie kino plenerowe i escape room, a drugiego dnia – warsztaty z robienia nadruków na ubrania czy turniej we flanki. Oprócz tego odbędzie się także otrzęsinowe afterparty w Gregory Campus Club.

Na niepowtarzalny festiwal kultury studenckiej w Cieszynie zapraszamy wszystkich mieszkańców i uczących się studentów – na Cieszynalniach bawić się będzie całe miasto! Początek imprezy już we wtorek 18 października o godzinie 15:00.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.