Cieszyn - dofinansowania na rozwój sportu w regionie

Cieszyn – dofinansowania na rozwój sportu w regionie

——

Data Wydarzenia: 4 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

W dniu 3 stycznia 2022 roku władze Gminy Cieszyn wydały oświadczenie o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofertowego zorganizowanego na terenie miasta i okolic. W myśl rozporządzenia mnóstwo klubów i organizacji sportowych z regionu cieszyńskiego, które zgłosiły wcześniej swoją kandydaturę, otrzyma środki pieniężne na realizację z góry ustalonych zadań.

Według zasad konkursu otrzymane przez instytucje dofinansowania przyznane w większych bądź mniejszych kwotach mają zostać przeznaczone na działania związane ze wspieraniem szkoleń z różnorodnych dyscyplin sportowych. Oznacza to, że wiele klubów i stowarzyszeń będzie oferowało warsztaty lub kursy m.in. z zakresu piłki nożnej, łyżwiarstwa figurowego, sztukach walki, pływaniu czy jeździe na snowboardzie.

W gronie tych, którzy zostali obdarowani, a jednocześnie obarczeni odpowiedzialnymi zadaniami dla rozwoju kultury fizycznej i sportu w regionie Cieszyna, znalazły się znane szerszej społeczności instytucje, np. KS Cieszyn, UKS Cieszyn, Octagon Team Cieszyn, Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie “Delfin”, Klub Sportowy Shindo, Fundacja Talent Cieszyn.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.