Chuligan z Żywca zatrzymany!

Chuligan z Żywca zatrzymany!

——

Data Wydarzenia: 8 styczeń, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Świat jest pełen szaleńców, jednak ostatnio udało się zamknąć jednego z nich. Żywieccy funkcjonariusze zatrzymali niedawno 23-letniego mężczyznę, który z niewiadomych przyczyn bił i napadał na przechodniów. Wszystko za sprawą zgłoszenia, jakie mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu otrzymali kilka dni temu.

Zawiadomienie dotyczyło dość nieprzyjemnego zdarzenia – młody chuligan wtargnął siłą do jednego z prywatnych mieszkań na terenie Żywca i pobił 18-latka, któremu następnie groził też śmiercią. Niestety, zdążył uciec, zanim na miejscu pojawił się patrol policyjny. Całe szczęście został prędko namierzony i zatrzymany.

Podczas prowadzenia dochodzenia wyszło na jaw, że 23-latek był również odpowiedzialny za pobicia co najmniej dwóch przypadkowo napotkanych na ulicy osób w odstępie kilku dni. Jego wykroczenia miały charakter chuligański, dlatego za postawione mu aż 4 zarzuty mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.