Chrobry Głogów pokonany! Podbeskidzie znów w grze!

Chrobry Głogów pokonany! Podbeskidzie znów w grze!

Chrobry Głogów pokonany! Podbeskidzie znów w grze!

Data Wydarzenia: 14 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Za nami kolejna, szósta już kolejka Fortuna 1. Liga! Po ostatniej porażce ze Skrą Częstochowa, w niedzielę 14 sierpnia piłkarze z TS Podbeskidzia zagrali mecz wyjazdowy z  drużyną Chrobry Głogów – pomimo początkowego remisu ekipa z Bielska-Białej pokonała gospodarzy wynikiem 1:0. Honor Górali uratował kapitan Kamil Biliński.

Sztab szkoleniowy TS Podbeskidzie zdecydował się na dwie zmiany w podstawowej jedenastce, dlatego na boisku pojawili się Ezequiel Bonifacio i Maksymilian Sitek. Spotkanie od początku nabierało tempa – tylko w pierwszej połowie zawodnicy z ekipy Chrobry Głogów mieli aż 7 rzutów rożnych, ale żaden z nich nie zakończył się celnym strzałem. Zwycięską bramkę dla Podbeskidzia strzelił kapitan Kamil Biliński dopiero w 76 minucie meczu. Mimo doliczonego czasu przeciwnicy nie zdołali już wyrównać.

Spotkanie TS Podbeskidzie z Chrobry Głogów zakończyło się wynikiem 1:0 dla Górali. Było to ich czwarte zwycięstwo w sezonie. W następnej kolejce zawodnicy z Bielska-Białej zawalczą z drużyną Puszcza Niepołomice.

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.