Charytatywny kiermasz książek w Galerii Sfera

Charytatywny kiermasz książek w Galerii Sfera

Charytatywny kiermasz książek w Galerii Sfera

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Galeria Sfera wraz z Fundacją Ekologiczną Arka zachęcają mieszkańców Bielska-Białej i okolic do wzięcia udziału w charytatywnym kiermaszu książek pod nazwą Książka Wspiera Bohatera. Cały dochód ze sprzedaży zostanie ofiarowany wybranym ośrodkom opiekuńczym w regionie.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy jedynie przynieść posiadany przez siebie tomik wierszy lub powieść i oddać ją do punktu lub zakupić wybrane dzieło z wystawionego księgozbioru. Książki mogą być używane, trzeba tylko pamiętać, by nie przynosić żadnych encyklopedii, czasopism, gazet czy podręczników szkolnych. Charytatywny kiermasz to dla miłośników literatury idealna okazja do zrobienia porządku na półce. Z kolei dla uczniów jest szansą na zakupienie lektur na nadchodzący rok szkolny i jednocześnie na wsparcie osób potrzebujących pomocy.

Charytatywny kiermasz książek w Galerii Sfera odbędzie się już 20 sierpnia w Foyer Galerii II. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej szlachetnej akcji!Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.