Ceremonia wręczenia numerów startowych

Ceremonia wręczenia numerów startowych na FIS Grand Prix w Wiśle

Ceremonia wręczenia numerów startowych

Data Wydarzenia: 22 lipca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Już w najbliższy weekend odbędzie się wielka inauguracja letniego sezonu narciarskiego w Wiśle-Malince. Z tej okazji tuż przed rozpoczęciem rywalizacji, w piątek 22 lipca zapraszamy na ceremonię wręczenia numerów startowych na zbliżające się FIS Grand Prix w Wiśle, podczas której nie zabraknie przeżyć sportowych i muzycznych. Wstęp wolny!

Ceremonia wręczenia numerów startowych to wspaniała okazja do zobaczenia najlepszych skoczków narciarskich w Polsce na żywo. W trakcie uroczystości swoje numery odbiorą zarówno panie, jak i panowie. O oprawę muzyczną zadbają starannie wyselekcjonowane grupy artystyczne: podczas koncertów wystąpią kapela góralska Horuk i zespół Tacjana Band.

Na koncerty oraz pierwszy przedsmak sportowych emocji zapraszamy do Amfiteatru im. Stanisława Hadyny w Wiśle o godzinie 19:00. Przypominamy także, że wielka inauguracja letniego sezonu w skokach narciarskich FIS Grand Prix odbędzie się w dniach od 22 do 24 lipca na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.

fot. Miasto Wisła – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.