Cavatina Hall - Bielsko-Biała

Nowoczesna Strona Miasta

Bielsko-Biała leżąca u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejsc w południowej części Polski. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, w ostatnich miesiącach na biznesowej mapie regionu pojawiła się wyjątkowa inwestycja Cavatina Hall, wielofunkcyjny obiekt łączący w sobie przestrzeń dla biznesu z piękną salą koncertową. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem i przyjrzenia się z bliska tej niezwykłej inwestycji.

Cavatina Hall – miejsce przyszłości

Cavatina Hall to nowoczesne miejsce, które łączy w sobie najlepsze światowe doświadczenia dla biznesu i kultury. Na powierzchni ponad 9000 metrów kwadratowych znajduje się powierzchnia biurowa klasy A, wysokiej klasy studio nagrań oraz sala koncertowa mogąca pomieścić niemal 1000 osób jednocześnie. To również doskonałe miejsce na organizację konferencji czy prezentacji.

Cavatina Hall - Bielsko-Biała

Biurowiec klasy A jakim jest Cavatina Hall to pierwszy tego typu obiekt w regionie, stanowiący odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby mieszkańców. Dzięki uzyskaniu klasy A w ramach przestrzeni biurowej twórcy zadbali o jej najwyższy poziom, wykorzystując materiały o wyjątkowej estetyce, najwyższej funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów dbałości o środowisko, które znajdują potwierdzenie w licznych certyfikatach.

Część biurowa budynku uzyskała również prestiżowy certyfikat BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method)na poziomie Excellent. Oznacza to, że budynek wyróżniony tym certyfikatem może osiągać niższe koszty użytkowania, ograniczyć negatywne działanie na środowisko oraz stworzyć miejsce przyjazne jego użytkownikom.

Cavatina Hall - Bielsko-Biała

To kolejne korzyści dla najemców, którzy już dzisiaj korzystają z przestrzeni, spełniającej wyśrubowane standardy. Między innymi dzięki odpowiedniej jakości powietrza i właściwej ilości światła dziennego praca w takim miejscu jest nie tylko bardziej efektywna, ale również przyjemna i odbywająca z korzyścią dla naszego zdrowia.

Quickworki dla start-upów

Quickworki, czyli tzw. powierzchnie elastyczne to propozycja dla młodych firm w Cavatina Hall, które poszukują powierzchni na krótszy czas, z możliwością modyfikowania systemu pracy. Dzięki temu młodzi twórcy mogą otworzyć swoje biuro, bez potrzeby ponoszenia wysokich nakładów inwestycyjnych. Obecnie koszt wynajmu biurka w Cavatina Hall wynosi 850 zł. W tej kwocie zawierają się już wszelkie opłaty takie jak prąd czy dostęp do Internetu. Ponadto dzięki szerokiemu spojrzeniu na funkcjonalność budynku i chęć łączenia biznesu ze sztuką obiekt promuje się obecnie hasłem „wynajmując biuro w Cavatina Hall, wspierasz budowę sali koncertowej”.

Technologia, która daje przewagę

Cavatina Hall dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologii korzysta m.in. z systemu „Integral”, pozwalającego na innowacyjne zarządzanie przestrzenią biurową. Takie rozwiązanie ma zapewnić najemcom dostęp do kompleksowych planów przestrzeni, możliwość rejestracji recepcyjnej, zarządzania salami konferencyjnymi i dostępnymi miejscami parkingowymi, których stworzono niemal 200. Są również dodatkowe miejsca postojowe dla rowerów oraz rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów – szatnie i prysznice.

Cavatina Hall - Bielsko-Biała

Obiekt wzbogacający lokalny krajobraz

Ten wyjątkowy budynek w kształcie lśniącej bryły, wykończonej lustrzaną elewacją ma aż 6 kondygnacji nadziemnych, które zostały zaaranżowane według indywidualnych potrzeb.

Oprócz futurystycznego kształtu, doskonałej lokalizacji oraz najwyższego standardu budynku, obiekt wyróżniają aż trzy przestronne zielone tarasy o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych.

W planach jest również rewitalizacja terenu vis a vis obiektu, gdzie ma powstać przestronny i ogólnodostępny park, pozwalający na chwilę relaksu i odpoczynku. Z kolei z najwyższych pięter roztacza się piękny widok na Beskidy.

Cavatina Hall w liczbach:

  • 9200 m2 powierzchni biurowych
  • 2020 m2 powierzchni sali koncertowej
  • 280 m2 powierzchni usługowych
  • 830 m2 powierzchni tarasów
  • 11390 m2 całkowita powierzchnia użytkowa obiektu.

fot. Cavatina Hall Instagram

Beskidy

Beskidy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.