Capoeira

Capoeira przy Galerii Bielskiej BWA przez całe wakacje!

Capoeira

Data Wydarzenia: 8 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy prawdziwą gratkę dla fanów sportu i boksu! Przez cały okres wakacyjny przy Galerii Bielskiej BWA odbywać się będą bezpłatne pokazy i szkolenia z Capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki. Organizatorem akcji jest grupa Capoeira Unicar oddział Bielsko-Biała.

Capoeira to sztuka walki wywodząca się z kultury plemion afrykańskich. Jej ruchy bazują głównie na kopnięciach – są płynne, rytmiczne, z elementami akrobatyki i akompaniamentem muzyki, dlatego całość bardzo przypomina pełen energii, dynamiczny taniec. Walki doświadczonych zawodników należą do jednych z najbardziej widowiskowych. Z tego powodu pokazy Capoeiry z łatwnością przyciągają uwagę przypadkowych przechodniów.

Bezpłatne pokazy i szkolenia z Capoeiry odbywać się będą w każdy wakacyjny piątek o godzinie 18:00 na placu przy Galerii Bielskiej BWA, tuż przed Teatrem Lalek Banialuka – czeka nas jeszcze 8 spotkań, najbliższe już 8 i 15 lipca.

 

fot. Unicar Capoeira Polska – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.