Brenna otwiera lodowisko w Parku Turystyki

Brenna otwiera lodowisko w Parku Turystyki

Brenna otwiera lodowisko w Parku Turystyki

Data Wydarzenia: 21 grudnia, 2022; 
Miejsce: Brenna, powiat cieszyński;

——

Specjalnie z myślą o mieszkańcach i turystach Gmina Brenna otwiera lodowisko w Parku Turystyki. Oświetlona ślizgawka na świeżym powietrzu z dobrze wyposażoną wypożyczalnią sprzętu jak co roku zachęca do oddawania się zimowym aktywnościom.

Lodowisko w Parku Turystyki w Brennej to obiekt dla amatorów łyżwiarstwa w każdym wieku. Funkcjonuje w formie turowej – za niewielką opłatą można ślizgać się po lodzie przez ponad godzinę. Dodatkowo obok ślizgawki działa dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu, w której wypożyczyć można nie tylko łyżwy, kaski czy pingwinki do nauki jazdy, ale też narty skiturowe, biegówki lub rakiety śnieżne.

Wielkie otwarcie lodowiska w Parku Turystyki odbędzie się dziś, w środę 21 grudnia o godzinie 13:00. Dokładne godziny otwarcia ślizgawki i wypożyczalni w okresie świątecznym znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Gminy Brenna.

fot. UG BrennaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.