BKS Stal: świętujmy razem 100-lecie powstania klubu!

BKS Stal: świętujmy razem 100-lecie powstania klubu!

BKS Stal: świętujmy razem 100-lecie powstania klubu!

Data Wydarzenia: 24 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniu 24 września Bielski Klub Sportowy Stal, jeden z najstarszych klubów sportowych w powiecie bielskim, obchodzi jubileusz 100-lecia swojego istnienia. Z tej okazji dyrekcja klubu zaprasza wiernych kibiców na obchody setnych urodzin BKS Stal. Impreza objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.

Program jubileuszu 100-lecia BKS Stal obfituje w sportowe emocje. Specjalnie z myślą o najwierniejszych kibicach zaplanowano mnóstwo atrakcji:

  • o godzinie 10:00 rozpocznie się piłkarski Turniej Kibiców – oprócz meczów piłki nożnej będą także różne konkurencje sportowe, m.in. przeciąganie liny i podnoszenie sztangi;
  • o 19:22, czyli o godzinie upamiętniającej rok powstania klubu, odbędzie się jubileuszowy mecz: BKS Stal zagra z VFL Wolfsburg;
  • po godzinie 21:30 wierni kibice przejdą w uroczystym pochodzie aż pod Ratusz w Bielsku-Białej;

Ponadto przewidziano także rozrywkę dla całej rodziny – w ramach Turnieju Kibiców zorganizowany będzie rownież grill, stoiska z pamiątkowymi gadżetami, spotkania z barberami i tatuatorami oraz atrakcje dla dzieci, w tym dmuchane zamki, malowanie twarzy czy wata cukrowa.

Wstęp na Turniej Kibiców i festyn mu towarzyszący jest całkowicie bezpłatny. Aby dostać się na jubileuszowy mecz z okazji 100-lecia i zobaczyć piłkarzy BKS Stal na murawie, trzeba kupić bilet – warto pomyśleć o jego zakupie wcześniej, by otrzymać dodatkowe pamiątki. Dzieci do 13 roku życia mogą wejść na spotkanie za darmo.

fot. BKS Stal Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.