Bielsko-Biała świetlną stolicą województwa śląskiego!

Bielsko-Biała świetlną stolicą województwa śląskiego!

——

Data Wydarzenia: 11 styczeń, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Znamy już wyniki pierwszego etapu plebiscytu na najpiękniejsze dekoracje świąteczne “Świeć się z Energą” organizowanego przez Grupę Energa SA. Dzięki ogromnemu wsparciu ze strony internautów biorących udział w elektronicznym głosowaniu Bielsko-Biała rozgromiła konkurencję i została niekwestionowaną świetlną stolicą województwa śląskiego – łącznie otrzymała ponad 32 tysiące głosów. Dla porównania, druga w rankingu Czeladź dorobiła się niespełna 20 tysięcy głosów.

Zwycięstwo w początkowym stadium konkursu zagwarantowało miastu dostęp do wygranej: za zajęcie pierwszego miejsca na Śląsku Bielsko-Biała zgarnęła sprzęt AGD dla potrzebujących i lampę wirusobójczą UV-C o wartości 10 tysięcy złotych. Poza tym zagwarantowała sobie także awans do drugiej, ogólnopolskiej części konkursu.

W drugim etapie plebiscytu zwycięzcy z każdego województwa będą rywalizować o tytuł świetlnej stolicy Polski. Głosowanie trwać będzie od 14 do 25 stycznia 2022 roku – po tym czasie dowiemy się, komu przypadnie nie tylko status najpiękniejszego miasta w naszym kraju, ale również szereg nagród o wartości 40 tysięcy złotych. Kto wie, być może Bielsko-Biała znów pokona rywali i po raz czwarty wygra cały konkurs.

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.