Bielsko-Biała: Święta na Starówce powracają!

Bielsko-Biała: Święta na Starówce powracają!

——

Data Wydarzenia: 17 – 19 grudzień.
Miejsce: Bielsko-Biała, Rynek Starego Miasta.

——

Popularne w Bielsku-Białej Święta na Starówce to tradycyjna impreza kulturalna wprowadzająca bielszczan w klimat świąteczny. W poprzednim roku, z powodu ograniczeń okresu pandemii, wydarzenie zostało odwołane. W tym roku jednak znów się odbędzie, choć potrwa tylko trzy dni.

Festiwal będzie mieć miejsce w dniach 17-19 grudnia, w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie atrakcje zostaną zorganizowane na Rynku Starego Miasta.

W programie imprezy są m.in. występy gwiazd, lokalnych grup muzycznych i stowarzyszeń. W piątek zobaczymy zespół Dzień Dobry, Włóczykije i Tomka Lewandowskiego z SzeSzeMa, w sobotę wystąpi Dawid Kwiatkowski i Eclipse Band, z kolei w niedzielę usłyszymy chór Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz koncert świąteczny MDK Bielsko-Biała. Nie zabraknie też dyskotek i potańcówek w starym, dobrym wydaniu w atmosferze nadchodzących świąt.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.