Bielsko-Biała - Święta na Starówce powodują utrudnienia drogowe

Bielsko-Biała – Święta na Starówce powodują utrudnienia drogowe

——

Data Wydarzenia: 15 – 20 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Plac Wolności.

——

Jak wiadomo, już niedługo, dokładnie w dniach 17-19 grudnia, po roku przerwy mają odbyć się Święta na Starówce, czyli tradycyjna impreza kulturalna dla mieszkańców Bielska-Białej. Będą koncerty gwiazd, występy lokalnych artystów i dyskoteki z potańcówkami. Nic więc dziwnego, że organizacja takiego kompleksowego wydarzenia sprawia pewne problemy.

Chodzi tutaj głównie o utrudnienia na drogach miejskich w pobliżu rynku. Dnia 15 grudnia o godzinie 18:00 zamknięty zostanie parking samochodowy na Placu Wolności w Bielsko-Białej. Wszystko za sprawą przygotowań do Świąt na Starówce. Miejmy nadzieję, że ta decyzja nie wpłynie negatywnie na ruch drogowy w tamtej okolicy.

Zakaz parkowania na Placu Wolności potrwa aż do 20 grudnia, czyli do zakończenia świątecznego jarmarku.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.