Bielsko-Biała - spot promocyjny "Tu chce się żyć!"

Bielsko-Biała – spot promocyjny “Tu chce się żyć!”

——

Data Wydarzenia: 29 listopad, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z wybranymi mieszkańcami przygotował wyjątkowy spot promocyjny o nazwie “Tu chce się żyć!”. W nagraniu spróbowano zawrzeć najważniejsze atrakcje turystyczne regionu i w ten sposób zachęć ludzi do odwiedzania Bielska-Białej o każdej porze roku.

Trzyminutowy film ukazuje wspaniałą panoramę miejską oraz widok na okoliczne walory przyrodnicze z lotu ptaka w piękny, słoneczny, letni dzień. Zobaczymy na nim m.in. centrum Bielska-Białej z Rynkiem i ulicą 3 Maja, jezioro w Wapienicy oraz część Beskidów należącą do regionu bielskiego, w tym Górę Szyndzielnię. Całość nagrana została przy pomocy drona, dlatego rozpościerające się pejzaże naprawdę zapierają dech w piersiach.

Nagranie kończy się wiele mówiącym przesłaniem: “Tu chce się odpoczywać, marzyć, bawić, żyć”.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=VyEKaBJsYhM

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.