Bielsko-Biała spektakl

Spektakl WIESZ, ŻE WIEM w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 29 sierpnia, godzina 18:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Długo oczekiwana komedia z plejadą polskich gwiazd będzie mieć premierę w Bielskim Centrum Kultury.

Spektakl “Wiesz, że Wiem” w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa wreszcie zagości na deskach teatralnych po wielu zmianach terminu.

Ostatecznie, przedstawienie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w Domu Muzyki w BCK.

Bilety wstępu są aktualnie w sprzedaży z możliwością uzyskania atrakcyjnych zniżek.

Wiesz, że Wiem

“Wiesz, że Wiem” to program komediowy poświęcony zagadnieniu prawdziwej przyjaźni.

Bohaterowie sztuki przypadkiem dowiedzą się, co tak naprawdę myślą o nich przyjaciele, co zaowocuje serią niefortunnych przypadków.

Wspólna kolacja stanie się początkiem końca, a napięcie będzie rosnąć aż do ostatniego, triumfalnego pytania: wiecie, że wiemy?

Prawie dwugodzinny seans uczy, że kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie na jaw.

Czy ukrywanie sekretów przed przyjaciółmi to gra warta świeczki – przekona się każdy, kto obejrzy występ na własne oczy.

W przedstawieniu wezmą udział znani aktorzy i sławni przedstawiciele polskiego kina:

  • Leszek Lichota;
  • Ilona Wrońska;
  • Przemysław Sadowski;
  • Magdalena Lamparska;
  • Anna Oberc;
  • Michał Czarnecki;

W trakcie trwania spektaklu przewidziana została krótka przerwa.

Bielskie Centrum Kultury

Miejsce premiery spektaklu, czyli Dom Muzyki, to jedna z dwóch czołowych placówek prowadzonych przez Bielskie Centrum Kultury – choć obie instytucje traktowane są w sposób odrębny i znajdują się w różnych częściach miasta, podlegają pod władze BCK.

Dom Muzyki posiada salę widowiskową na 500 osób oraz scenę plenerową, dlatego organizuje się tam liczne koncerty, przedstawienia teatralne, opery i ważniejsze wydarzenia kulturalne, np. Dni Bielska-Białej i Jazzową Jesień w Bielsku-Białej, a także imprezy okolicznościowe typu wesela lub studniówki.

Pod patronatem Bielskiego Centrum Kultury działają również m.in. Galeria Środowisk Twórczych czy Zespół Tańca i Piosenki “Jarzębinki”.

W 2001 roku BCK, za swoje zasługi na polu artystycznym i promocję kultury, otrzymało nagrodę Platynowy Laur.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.