Bielsko-Biała: Michał Szpak - FREEDOM

Michał Szpak – Trasa Koncertowa FREEDOM w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 10 wrzesień, godzina 17:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Zbliża się jeden z długo oczekiwanych koncertów! Michał Szpak wystąpi w Bielsku-Białej w ramach wyzwolonej trasy koncertowej pt. “Freedom”.

10 września o godzinie 17:00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe przedstawienie jednych z najbardziej ekscentrycznych polskich wykonawców – Michał Szpak zawita do Domu Muzyki, by zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie na pograniczu z artystycznym happeningiem.

Usłyszymy najpopularniejsze piosenki artysty w zupełnie nowych, letnich aranżacjach oraz covery światowych hitów.

Bilety dla zainteresowanych dostępne są w sprzedaży.

“Freedom” to seria nietypowych koncertów bez żadnych ograniczeń.

Ich główną ideą jest wytworzenie szczególnej więzi z publicznością oraz propagowanie haseł wolności, miłości i otwartości. Nowoczesne wersje przebojów Michała Szpaka w hipnotycznej, zmysłowej oprawie wizualnej przeniosą nas do świata wręcz hipisowskich uniesień, gdzie wspólnie z artystą wyślemy w przestrzeń pokłady pozytywnej energii.

Swoboda, otwarte wyrażanie siebie, równość, wolność – takich właśnie doznań i emocji dostarczy nam ten występ.

Park Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zwiedzić Park im. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej, ulokowany w centrum miasta na historycznym Dolnym Przedmieściu.

Powstał w 1898 roku w miejscu cmentarza z lat 30. XIX wieku. Z początku funkcjonował pod nazwą “Park Jubileuszowy im. Cesarza Franciszka Józefa I”, nazwano go również “Parkiem na Strzelnicy” ze względu na obecność strzelnicy bractwa strzeleckiego na tym terenie.

Obecne miano uzyskał dopiero po 1918 roku. Tutaj, w otoczeniu bujnej przyrody, znajduje się siedziba Bielskiego Centrum Kultury, czyli Dom Muzyki, obiekt przystosowany do organizacji publicznych uroczystości kulturalnych z salą koncertową na 500 miejsc siedzących.

Oprócz tego, w parku znajduje się także sztuczne lodowisko, kompleks sportowy Orlik 2012 oraz ciekawostka przyrodnicza w postaci dwóch dębów stanowiących pomniki przyrody.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.