Bielsko-Biała: PAWEŁ DOMAGAŁA - WRACAJ TOUR Koncert

Koncert Pawła Domagały “Wracaj Tour” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 18 wrzesień, godzina 20:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki.

——

Kolejny znany artysta wystąpi w Bielsku-Białej – Paweł Domagała rusza w trasę koncertową z najnowszym repertuarem.

Bielskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert Pawła Domagały. Dnia 18 września o godzinie 20:00 w Domu Muzyki usłyszymy utwory z albumu “Wracaj”, nie zabraknie też najbardziej lubianych przebojów z platynowych płyt “1984” i “Opowiem Ci o mnie”.

Na chętnych oraz fanów tego niepowtarzalnego wokalisty i znanego aktora czekają bilety dostępne w sprzedaży.

Sam Paweł Domagała zapowiada, że każdy z występów z obecnej trasy będzie się wyróżniał na tle innych.

Artysta zaoferuje nam dużo improwizacji i nowe aranżacje. “Wracaj” to powrót do wszystkiego, co warte powrotu – do pierwszych uczuć, do młodzieńczej brawury, do bezkompromisowej walki o swoje i o własne marzenia.

Album zawiera proste, efektywne rozwiązania muzyczne sprzed lat i sporo nawiązań do folku, co z pewnością spodoba się wszystkim entuzjastom solidnej porcji muzyki.

Singiel “Weź nie pytaj” otworzył Domagale drogę do polskiej sceny rozrywkowej – ten przebój prędko zdobył nie tylko rzesze wiernych słuchaczy, ale również tytuł Przeboju Roku 2018 w plebiscycie zorganizowanym przez Radio RMF FM.

Obecnie kariera muzyczna wokalisty rozwija się w najlepsze, czego dowodem jest trwająca trasa koncertowa oraz powstający album, którego premiera zaplanowana została na 2022 rok.

Mały Wiedeń

Bielsko-Biała jest niezwykle ciekawym miejscem kulturowym, ale także pod względem struktury i budowy.

W świecie określa się je mianem “Małego Wiednia”, czyli terminem służącym w celach promocyjnych do nazywania miast, które czerpią wzorce architektoniczne ze stolicy Austrii słynącej z rzadko spotykanego piękna oraz wysokiej estetyki budowli.

Podobnie jak Wiedeń, Bielsko-Biała cechuje się zróżnicowaniem stylów architektury, bogatym zdobnictwem murów oraz rozmachem wznoszących się w nim budowli, np. willi fabrykanckich z XIX wieku, gotyckich kościołów czy zabytków industrialnych.

Do grona miejscowości zwanych “Małym Wiedniem” należy dodatkowo polski Cieszyn lub Lwów na Ukrainie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.