Małgorzata Ostrowska - The Best Of w Bielsku-Biała

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej – The Best Of w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 17 wrzesień, godzina 20:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki.

——

Występ najznakomitszej artystki popowo-rockowej zbliża się wielkimi krokami do Bielska!

Już 17 września w Bielskim Centrum Kultury zaśpiewa Małgorzata Ostrowska, jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej.

Entuzjastów dobrej, mocnej muzyki z gatunku pop i rock zapraszamy do Domu Muzyki o  godzinie 20:00 – wspaniałe przeżycia i ogrom rozrywki gwarantowany!

Małgorzata Ostrowska jest wspaniałą, słynną wokalistką, przez lata związaną z zespołem Lombard, dzięki któremu zdobyła największą popularność.

To ona wykonuje kultowe polskie hity znane nam praktycznie od dziecka, np. “Szklana pogoda”, “Mister of America”, “Po niebieskim niebie” czy “Meluzyna”. W 1999 roku rozpoczęła jednak karierę solową i obecnie doskonale sobie radzi podczas tras koncertowych.

W trakcie występu usłyszymy więc zarówno jej stare szlagiery, jak i przeboje z nowych, autorskich płyt.

Charyzma i niezrównany, jedyny w swoim rodzaju głos zapewniły jej uznanie wśród fanów oraz krytyków – Małgorzata Ostrowska jest zdobywczynią prestiżowych nagród w świecie muzycznym.

Za całokształt swojej działalności artystycznej w 1999 roku otrzymała Bursztynowego Słowika, w 2007 roku odsłoniła swoją gwiazdę w Opolu, zaś w 2013 roku uzyskała tytuł Ikony Festiwalu Opolskiego. Koncert tej wielokrotnie nagradzanej artystki po prostu trzeba zobaczyć!

Bielsko-Biała Centrum Kultury i Sztuki

Bielsko-Biała jest miastem stanowiącym centrum kultury i sztuki w województwie śląskim, a to wszystko za sprawą działającego w nim Bielskiego Centrum Kultury.

Ta placówka samorządowa stanowi jeden z największych ośrodków kulturalnych w regionie.

Zajmuje się nie tylko organizacją imprez masowych o różnorodnym charakterze, a także promocją oraz działalnością edukacyjną w zakresie folkloru i twórczości ludowej.

W należącym do BCK Domu Muzyki odbywają się ważne wydarzenia, m.in. występy lokalnych artystów czy wielkie koncerty popularnych polskich zespołów.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.