Bielsko-Biała: Inne Brzmienie Miasta, Bielskie Centrum Kultury

Bielsko-Biała: Inne Brzmienie Miasta, Bielskie Centrum Kultury

——

Data Wydarzenia: 23 wrzesień, godzina 18:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Niepozorny duet zaprasza na serię niepowtarzalnych występów w ramach projektu “Inne Brzmienie Miasta”. Wraz z grupą muzyczną pod przewodnictwem Wiki Jakubowskiej i Kamila Kryszaka zaprezentują swoje utwory w stylu o nazwie pop alternatywny.

Start imprezy już w czwartek 23 września o godzinie 18:00 w Bielskim Centrum Kultury. Fani solidnej dawki muzyki nie będą rozczarowani!

Formacja Karaś/Rogucki powstała z rozpadu poprzednich zespołów artystów: Coma i The Dumplings.

To, co z początku ograniczało się jedynie do wydania coveru piosenki “1996” autorstwa grupy T.Love, prędko ewoluowało w stałą współpracę – odkąd ich singiel został nominowany do nagrody Fryderyka, dwaj panowie występują razem w niezwykłym duecie. Młodziutki Kuba Karaś zajmuje się produkcją, zaś wokalista Piotr Rogucki odpowiada za teksty.

Dwie różne osobowości i dwa odmienne pomysły na siebie dały w połączeniu ogromny sukces w postaci pierwszego wspólnego albumu pt: “Ostatni Bastion Romantyzmu”. Piosenki z ich najnowszej płyty opowiadają o miłości w epoce końca cywilizacji, sami autorzy określają je mianem erotyków motoryzacyjno-katastoficznych. Na koncercie usłyszymy więc utwory inspirowane muzyką lat 80., zimną falą, a także stylem zwanym new romantic.

Dużą część popularności duet zawdzięcza niesamowitej charyzmie Piotra Roguckiego, niepokornego wokalisty rockowego o charakterystycznym, nieco luzackim podejściu do życia. Na scenie muzycznej zaistniał razem z zespołem Coma, z którym wydał wiele udanych albumów i zdobył mnóstwo nagród muzycznych wielkiego formatu np. kilka Fryderyków. Sławę oraz szeroki rozgłos uzyskał także dzięki wzięciu udziału w trasie koncertowej Męskie Granie 2017.

Grupa Karaś/Rogucki to kolejna próba obu artystów na zaistnienie na polskiego scenie muzycznej.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.