Bielsko-Biała i Cieszyn - rekrutacja na wolontariuszy WOŚP

Bielsko-Biała i Cieszyn – rekrutacja na wolontariuszy WOŚP

——

Data Wydarzenia: 15 listopad, 2021.
Miejsce: Bielsko-Biała, Cieszyn.

——

Na ponad dwa miesiące przed planowanym uroczystym finałem, WOŚP poszukuje chętnych do wolontariatu polegającego na udzielaniu się podczas zbierania środków pieniężnych na szczytny cel – w tym roku ekipa orkiestrowa planuje wesprzeć okulistykę dziecięcą.

Aby wziąć udział w akcji, ochotnicy mogą się teraz zgłaszać również w Bielsku-Białej oraz Cieszynie, gdzie ostatnio ruszyły zapisy na wolontariuszy. Zgłoszenia, w postaci bezpośredniej lub w formie online, przyjmować będą bielski Sztab nr 6378, czyli Grupa Ratownictwa Polski Czerwony Krzyż i cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W poprzedniej edycji WOŚP udało się zgromadzić aż 210 milinów złotych. Z pomocą dodatkowych rąk do pracy organizatorzy orkiestrowego grania bardzo liczą na poprawienie tego wyniku. Kolejny finał, na którym zostanie podana całkowita ilość uzbieranych w tym roku pieniędzy, odbędzie się już 30 stycznia 2022 roku.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.