Bielskie siatkarki pokonały mistrzynie Polski!

Bielskie siatkarki pokonały mistrzynie Polski

——

Data Wydarzenia: 19 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

To był niesamowity weekend dla entuzjastów polskiej ligi siatkówki oraz wspaniała niespodzianka dla wszystkich bielszczan. Siatkarki z BKS BOSTIK Bielsko-Biała rzuciły wyzwanie dotychczasowym mistrzyniom Polski i w końcu pokonały Chemik Police na swoim podwórku wynikiem 3:2.

Mecz obfitował w dynamiczne, szybkie zagrania i zwroty akcji. Rozgrywka była bardzo zacięta. Pierwszy set, po niezwykle emocjonującej końcówce, wygrały bielszczanki. W drugim secie, w odwecie za nie najlepszy początek, triumfowały policzanki. Trzeci set należał znów do BKS, w czwartym ponownie dominowały Chemiczki. Grę rozstrzygnął dopiero tie-break, w którym zawodniczki z Bielska-Białej ostatecznie pokonały swoje przeciwniczki i w ten sposób zwyciężyły w całym spotkaniu.

Siatkarki BKS ewidentnie postarały się o fantastyczny prezent świąteczny dla swoich wiernych fanów!

fot. BKS BOSTIK Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.