Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - ostatnie dni zapisów!

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy – ostatnie dni zapisów!

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - ostatnie dni zapisów!

Data Wydarzenia: do 14 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich miłośników rowerów i aktywności fizycznej na jubileuszową 50. edycję Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego – zostały ostatnie dni na zapisanie się w formie online, potem zapisy będą możliwe jedynie w biurze zawodów. Start wydarzenia w najbliższą niedzielę, 18 września o godzinie 09:00.

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy to najpopularniejsze zawody dla młodocianych i zapalonych rowerzystów w regionie. Impreza już dawno zyskała miano kultowej dzięki jej honorowemu patronowi, Prezydentowi Miasta Bielsko-Biała. W tym roku rajd tradycyjnie rozpocznie się na Placu Ratuszowym, a zakończy się przy Pływalni Start. Na półmetku wyścigu w Wilkowicach nie zabraknie różnorodnych atrakcji – będą konkurencje sprawnościowe i loteria fantowa, a na koniec uczestników czeka ciepły posiłek oraz rozdanie nagród w przewidzianych przez Beskidzie Towarzystwo Cyklistów kategoriach.

Zapisy online potrwają jedynie do środy 14 września. W tygodniu od 12 do 17 września można zapisać się w biurze rajdu przy ulicy Krasińskiego, a w dniu zawodów na Placu Ratuszowym od godziny 08:00 rano. Więcej szczegółów na poniższym plakacie oraz na stronie internetowej Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów, czyli tutaj.

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - ostatnie dni zapisów!

fot. Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.