Replika bielskiego Ratusza z 40 tysięcy klocków LEGO

Bielski Ratusz z 40 tysięcy klocków LEGO

Replika bielskiego Ratusza z 40 tysięcy klocków LEGO

Data Wydarzenia: 30 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Kto z nas w młodości nie bawił się kultowymi klockami LEGO? Niektórym pasja do budowania i kontruowania została do dzisiaj – tak jak twórcom repliki bielskiego Ratusza, którą wykonano całkowicie z klocków LEGO wraz z miniaturową podobizną samego Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. W ten sposób uczcili zbliżające się 125-lecie Ratusza.

Ogromny projekt odsłonięto podczas porannej konferencji prasowej w Ratuszu Miejskim w dniu 30 czerwca. Replika bielskiego Ratusza składa się z rekordowej ilości aż 40 tysięcy klocków LEGO. Przedstawione dzieło zostało bardzo ciepło odebrane przez uczestników spotkania, a Prezydent Bielska-Białej został dodatkowo obdarowany zestawem krawatów, obowiązkowo z klocków LEGO, co wywołało równie pozytywne emocje.

Replika bielskiego Ratusza Miejskiego z klocków LEGO powstała z okazji jego nadchodzącego 125-lecia, które świętować będziemy w tym roku w dniu 24 września. Miejmy nadzieję, że zaprezentowany projekt będzie można zobaczyć na dniach otwartych Ratusza.Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.