Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych Galerii Bielskiej BWA

Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych Galerii Bielskiej BWA

Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych Galerii Bielskiej BWA

Data Wydarzenia: 24 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już w piątek 24 czerwca rozpocznie się wielkie święto sztuki! Wtedy właśnie odbędzie się uroczyste otwarcie i wernisaż 5. edycji Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych, w ramach którego zobaczymy różnorodne wystawy artystyczne zarówno w budynkach, jak i na ulicach Bielska-Białej. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia zrzeszającego regionalnych artystów jest Galeria Bielska BWA – akcja objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta.

W trakcie Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych swoje najnowsze prace o dowolnej tematyce wystawi aż 170 artystek i artystów z regionu. Wystawy podzielone na odpowiednie kategorie będzie można oglądać w trzech punktach miasta (w Galerii Fotografii B&B, w Galerii Bielskiej BWA i w Starej Fabryce Muzeum Historycznego) oraz w niektórych miejscach na ulicach Bielska-Białej. W piątek 24 czerwca odbędzie się uroczyste otwarcie ekspozycji, które będą czynne dla zwiedzających przez całe wakacje, aż do 28 sierpnia.

Bielskiemu Festiwalowi Sztuk Wizualnych towarzyszyć będą także inne wydarzenia kulturalne, artystyczne i edukacyjne, w tym m.in. spotkania z artystami, warsztaty plastyczne i uliczne performence.

fot. Galeria Bielska BWABielsko

Bielsko Na Sygnale

Komentarze (1)

ciekawe ile bedzie kosztowac wejsciowka

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.