Bielska Zadymka Jazzowa - koncerty jazzowe w całym mieście

Bielska Zadymka Jazzowa – koncerty jazzowe w całym mieście

Bielska Zadymka Jazzowa - koncerty jazzowe w całym mieście

Data Wydarzenia: 22-26 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już wkrótce prosto z Katowic oraz Zabrza do Bielska-Białej zawita Bielska Zadymka Jazzowa, czyli fantastyczny festiwal dla miłośników jazzu. Podczas imprezy odbędzie się cały szereg koncertów jazzowych i występów artystycznych, nie zabraknie także tradycyjnej Parady Nowoorleańskiej. Start w środę 22 czerwca.

Bielska Zadymka Jazzowa to jedyne takie wydarzenie łączące ze sobą trzy największe miasta województwa śląskiego. Festiwal rozpocznie się w Katowicach i Zabrzu, a następnie wróci do Bielska-Białej, gdzie przez pięć dni w całym mieście odbywać się będą koncerty jazzowe dla mieszkańców i turystów. Na scenach w Cavatina Hall, schronisku na Szyndzielni czy na bielskim Rynku wystąpią m.in. Piotr Damasiewicz, Natalia Kordiak, Mary Rumi, Jacek Namysłowski oraz zespół City Bum Bum.

Bielską Zadymkę Jazzową zakończy tradycyjna Parada Nowoorleańska, którą zobaczyć będzie można w niedzielę 26 czerwca.

fot. Bielska Zadymka JazzowaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.