Bielscy policjanci uratowali 17-latka od samobójstwa

Bielscy policjanci uratowali 17-latka od samobójstwa

——

Data Wydarzenia: 14 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Jedna z galerii handlowych w Bielsko-Białej stała się ostatnio sceną dla dramatycznych wydarzeń. W dniu 14 grudnia, około godziny 21:00, mundurowi z bielskiej Komendy Policji otrzymali zgłoszenie o tym, że 17-letni chłopak właśnie próbuje popełnić samobójstwo. Ostatecznie zlokalizowano go w pobliżu ulicy Mostowej.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie przyjechało kilka okolicznych patroli i pogotowie ratunkowe w razie złego obrotu sytuacji. Na szczęście, funkcjonariuszom udało się odwieść 17-latka od targnięcia się na swoje życie. Chłopak został prędko przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Na razie nie wiadomo, co było powodem decyzji o popełnieniu samobójstwa.

Problem depresji i myśli samobójczych coraz częściej dotyka osób młodych i nieletnich. W takich przypadkach warto pamiętać o Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – numer: 116 111.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.