Biegacze z KS Sprint z medalami na Mistrzostwach Litwy

Biegacze z KS Sprint z medalami na Mistrzostwach Litwy

Biegacze z KS Sprint z medalami na Mistrzostwach Litwy

Data Wydarzenia: 8 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Zawodnicy z KS Sprint odnoszą znaczące sukcesy nie tylko w kraju. W dniu 8 października w Kłajpedzie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Litwy w Biegach Przełajowych, z których bielscy biegacze przywieźli aż dwa medale w dwóch różnych kategoriach. Pozostali znaleźli się na wysokich miejscach w klasyfikacji.

Na Otwartych Mistrzostwach Litwy w Biegach Przełajowych uczestnicy musieli przebiec dystans 1 mili morskiej, czyli w przybliżeniu prawie 2 kilometrów. Mikołaj Urbaś i Maciej Lachowski z KS Sprint triumfowali w kategoriach U16 i U18, gdzie zdobyli odpowiednio złoty oraz srebrny medal za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca.

Bielscy biegacze mogli się popisać także świetnymi startami w pozostałych klasyfikacjach: Małgorzata Tarędź z U14 była czwarta, Oliwia Jaromin z U16 siódma, a Miłosz Pasowicz z U18 ósmy. Z kolei w kategorii OPEN na dystans 3 mil (ok. 6 kilometrów) Magdalena Lachowska wylądowała ostatecznie na czternastej pozycji.

Gratulujemy udanych startów na Mistrzostwach Litwy i życzymy kolejnych medali wszystkim zawodnikom z bielskiego KS Sprint.

fot. KS SprintBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.