Biegacze z Bielska-Białej na zawodach w Wolfsburgu

Biegacze z Bielska-Białej na zawodach w Wolfsburgu

Biegacze z Bielska-Białej na zawodach w Wolfsburgu

Data Wydarzenia: 10-11 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W miniony weekend od 10 do 11 września w niemieckiej miejscowości Wolfsburg odbył się festiwal biegowy, na którym wspaniale zaprezentowali się biegacze z Bielska-Białej. Pośród sukcesów pojawiły się m.in. miejsca na podium w biegach na 10 kilometrów.

Biegacze z Bielska-Białej triumfowali w Wolfsburgu zwłaszcza w kategorii biegów średniodystansowych. Pierwsze miejsca w biegu na 10 kilometrów zajęła dwójka zawodników z KS Sprint: Magdalena Lachowska i Marcin Kubica. W tej samej klasyfikacji ich klubowy kolega Marcin Ciurla wywalczył trzecie miejsce. Udane starty zaliczyli także bielscy biegacze długodystansowi startujący w półmaratonie, w tym m.in. Wanda Kubik z Ultra Beskid Sport.

Niemiecki Wolfsburg to jedno z miast partnerskich, które współpracuje z Bielsko-Białą już od ponad 20 lat. Tamtejszy festiwal biegowy to dla bielskich biegaczy nie tylko okazja do zdobycia wysokich pozycji w klasyfikacji, ale też do zawiązania bliższej znajomości z zagranicznymi sportowcami.

fot. KS SprintBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.