Bieg Zbója - walcz o tytuł Najszybszego Bielszczanina!

Bieg Zbója – walcz o tytuł Najszybszego Bielszczanina!

Bieg Zbója - walcz o tytuł Najszybszego Bielszczanina!

Data Wydarzenia: 13-14 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Wkrótce odbędzie się kolejna, już czwarta edycja Biegu Zbója, czyli słynnych w Bielsku-Białej zawodów w biegach górskich przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. W tym roku rywalizacja będzie szczególnie pikantna, ponieważ w trakcie wyścigu wyłonieni zostaną Najszybszy Bielszczanin i Najszybsza Bielszczanka. Jest o co powalczyć!

Bieg Zbója tradycyjnie rozgra się w kilku różnych kategoriach dystansowych: w niedzielę 14 sierpnia startować będą biegi na 7 i 11 kilometrów, a w sobotę 13 sierpnia biegacze pobiegną na 25, 42 i aż 60 kilometrów. Nagrodą główną w turnieju będzie Puchar Prezydenta Bielska-Białej. Podczas imprezy dwójka zawodników z najlepszym czasem zostanie wybrana na Najszybszego Bielszczanina i Najszybszą Bielszczankę.

Zapisy online do Biegu Zbója już się zakończyły, ale zgłosić się można jeszcze w dniu zawodów. Chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji oraz ich kibiców zapraszamy na start na popularne bielskie Błonia. Więcej informacji na temat tras znajdziecie tutaj.

fot. Bieg Zbója / Justyna BronowskaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.