Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka - zawody sportowe dla dzieci

Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka – zawody sportowe dla dzieci

Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka - zawody sportowe dla dzieci

Data Wydarzenia: 29 maja, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle zaprasza Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka, czyli zawody sportowe dla dzieci i młodzieży do lat 13, podczas których najmłodsi mają okazję wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Z racji rosnącej popularności tego wydarzenia odbędzie się ono 29 maja w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym na Jonidle.

Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka rozgrywa się w kilku kategoriach wiekowych, do których dopasowane są odpowiednie dystanse – młodsi pobiegną na 100 metrów, z kolei starsi na 500, 600, a nawet 1000 metrów. Trójka najlepszych z każdej kategorii otrzyma dyplom, statuetkę niedźwiadka i nagrody rzeczowe w postaci maskotek. Dla pozostałych przewidziano pamiątkowe medale razem z przekąskami i napojami.

Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka ma charakter charytatywny: cały dochód z opłat startowych wpłacanych przez zawodników zostanie przekazany na leczenie małego mieszkańca Wisły. Zapisy na stronie Miasta Wisły.

fot. Miasto Wisła – FB
Cieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.