Bieg Legionów w Ustroniu

Bieg Legionów w Ustroniu

Bieg Legionów w Ustroniu

Data Wydarzenia: 5 listopada, 2022;
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Oto prawdziwa gratka dla miłośników sportowej rywalizacji! W ten weekend w Ustroniu odbędzie się 32. edycja Biegu Legionów, czyli popularnych wśród sportowców zawodów, które co roku przyciągają uwagę najlepszych polskich i regionalnych biegaczy.

Bieg Legionów to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych w Ustroniu. Tradycyjnie trasa będzie miała postać pętli o długości 2,5 kilometra. Zawodnicy przebiegną przez Aleję Legionów, most nad rzeką Wisłą, wzdłuż ulicy Nadrzecznej i wokół Pubu Utropek, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów. Do wyboru będą aż dwa dystanse: na 5 lub na 10 kilometrów. Łącznie w obu kategoriach wystąpi aż 200 biegaczy.

Serdecznie zachęcamy do kibicowania zawodnikom! Start Biegu Legionów w Ustroniu w najbliższą sobotę 5 listopada o godzinie 15:00. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie w regulaminie, czyli tutaj.

fot. Miasto Ustroń – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.