Bezpieczeństwo na stoku - ruszyła akcja polskiej policji

Bezpieczeństwo na stoku – ruszyła akcja polskiej policji

Bezpieczeństwo na stoku - ruszyła akcja polskiej policji

Data Wydarzenia: 15 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——–

Już po raz szósty ruszyła ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna pod nazwą Kręci Mnie Bezpieczeństwo na Stoku, w ramach której odbędą się specjalne warsztaty, spotkania i konkursy. Policjanci z Żywiecczyzny również przyłączają się do tych działań.

Głównym celem akcji Kręci Mnie Bezpieczeństwo na Stoku jest m.in. poprawa bezpieczeństwa na terenach narciarskich oraz propagowanie odpowiedzialnych postaw wśród osób korzystających z tras zjazdowych. Podobnie jak w poprzednich latach na stokach w regionie Żywiecczyzny pojawią się policjanci, którzy będą edukować narciarzy i snowboardzistów, a także zwracać uwagę na właściwe zachowania podczas zjazdów.

W ramach prowadzonej akcji bezpieczeństwa na stoku, policja z całego kraju zachęca dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt. Śnieżny Dekalog, w którym należy zilustrować Dekalog Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS w postaci pracy plastycznej lub 60-sekudowego filmu. Zgłoszenia można wysyłać na adres Biura Prewencji KGP w Warszawie.

fot. Policja PL / KMP ŻywiecŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.