Bestyja - nowa czarna trasa do zjazdów Enduro w Szczyrku

Bestyja – nowa czarna trasa do zjazdów Enduro w Szczyrku

Bestyja - nowa czarna trasa do zjazdów Enduro w Szczyrku

Data Wydarzenia: 27 sierpnia, 2022;
Miejsce: Szczyrk, powiat bielski;

——

W kompleksie ścieżek rowerowych Szczyrk Enduro Trails powstała nowa trasa do zjazdów esktremalnych o wiele mówiącej nazwie Bestyja. Szczyrk Mountain Resort uprzedza, że najnowsza ścieżka zjazdowa nie jest przeznaczona dla każdego i została stworzona z myślą o profesjonalnych rowerzystach.

Bestyja to wymagająca, najeżona trudnościami trasa. Jej całkowita długość wynosi aż 2500 metrów – start na Hali Skrzyczeńskiej, meta pod gondolą kolejki. Jak informują przedstawiciele Szczyrk Mountain Resort, na ścieżce znajdują się trudne techniczne fragmenty leśne, szybkie odcinki, przeszkody do skakania, a także hopy, dropy, bandy i stromizny, czyli wszystko to, co każdy profesjonalny miłośnik wrażeń ekstremalnych typu Enduro uwielbia najbardziej. Z powodu swojej intensywności Bestyja została oznaczona kolorem czarnym.

Na wielkie otwarcie czarnej trasy o nazwie Bestyja zapraszamy już w sobotę 27 sierpnia – spodziewajcie się jednak pewnych wyłączeń z użytkowania w związku z trwającymi w tym dniu Mistrzostwami Polski Garmin Enduro Trails. Więcej informacji na stronie Szczyrk Mountain Resort.

fot. Szczyrk Mountain Resort – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.