Beskidzki Festiwal Podróżników po raz czwarty na Soszowie!

Beskidzki Festiwal Podróżników po raz czwarty na Soszowie!

Beskidzki Festiwal Podróżników po raz czwarty na Soszowie!

Data Wydarzenia: 23-25 września, 2022; 
Miejsce: Soszów;

——

Już po raz czwarty w Schronisku Soszów w Wiśle odbędzie się Beskidzki Festiwal Podróżników, czyli wielkie święto wszystkich obieżyświatów i miłośników podróżowania. W tym roku, odpowiadając na liczne sugestie uczestników poprzednich edycji, organizatorzy rozszerzyli czas trwania imprezy na dwa weekendy: najpierw świętować będziemy w Beskidzie Śląskim, a później w Beskidzie Sądeckim.

Beskidzki Festiwal Podróżników to wydarzenie, które gromadzi tysiące wielbicieli podróży małych i dużych. Jest wspaniałą okazją na zapoznanie się ze światowej sławy wędrowcami oraz na wysłuchanie ich przeżyć z dalekich wypraw. Podczas czwartej edycji imprezy na Soszowie wystąpią znani podróżnicy, w tym m.in.:

  • Tomasz Habdas, urodzony i wychowany w żywieckich górach, prowadzący fanpage podróżniczy W Szczytowej Formie;
  • Ewa Chwałko, podróżniczka, która jako pierwsza Polka przeszła sama przez tzw. Łuk Karpat;
  • Bartosz Malinowski, przewodnik górski specjalizujący się w wyprawach po Himalajach;

Tradycyjnie spotkaniom z podróżnikami towarzyszyć będą różnorodne atrakcje: nie zabraknie warsztatów podróżniczych, stoisk z akcesoriami dla turystów ani wieczornych koncertów muzycznych.

Beskidzki Festiwal Podróżników w Schronisku na Soszowie potrwa aż trzy dni, od piątku 23 września do niedzieli 25 września. Dokładny harmonogram wystąpień znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

fot. Beskidzki Festiwal Podróżników – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.