Beskidzki Festiwal Dobrej Energii powraca!

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii powraca!

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii powraca!

Data Wydarzenia: 7 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Po dwuletniej przerwie do Bielska-Białej powraca Beskidzki Festiwal Dobrej Energii, czyli wielka impreza kulturalna dla wszystkich mieszkańców i turystów. Przez cały dzień 7 czerwca dostępny będzie szereg atrakcji dla dzieci oraz dorosłych – będą bańki mydlane, tańce, warsztaty, koncerty, konkursy i upominki. Wstęp wolny!

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii odbędzie się w Bielsku-Białej już po raz dwunasty. W tym roku impreza podzielona będzie na trzy części, wszystkie z atrakcjami dla odpowiednich grup wiekowych: od godziny 09:00 pobawią przedszkolaki, od godziny 12:00 młodzież szkolna, a po godzinie 16:00 bawić się będą pozostali mieszkańcy.

Na Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii nie zabraknie różnorodnych atrakcji. Zobaczymy pokaz baniek i iluzji, taneczne show jazowo-baletowe i trening zumby, cały blok warsztatowy i wiele innych! Ponadto będą też energorowery, dmuchańce, foodtrucki, a także quizy i konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. tablet. Gwiazdą wieczoru będzie Sara James. Więcej informacji na plakacie poniżej.

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii powraca!

fot. UM BBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.