Beskidzka Liga Niedźwiadka w Wiśle - zawody narciarskie dla przedszkolaków

Beskidzka Liga Niedźwiadka w Wiśle – zawody narciarskie dla przedszkolaków

——

Data Wydarzenia: 16 stycznia, 13 lutego i 27 marca, 2022;
Miejsce: Wisła, wyciąg narciarski Siglany;.

——

W Wiśle, a dokładniej na trasach pod wyciągiem narciarskim należącym do ośrodka Ski Siglany, odbędą się zawody narciarskie skierowane do przedszkolaków z roczników 2015 i młodszych, czyli Beskidzka Liga Niedźwiadka. Seria trzech, jednodniowych konkursów rozegra się w określonych terminach pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wisła.

Zasady zawodów są bardzo proste – dzieci będą musiały jak najszybciej przejechać slalomem określony dystans, przy czym mają dwie szanse, z których liczy się rezultat z lepszym, krótszym czasem przejazdu. Pierwszy z trzech zaplanowanych cykli turniejów będzie mieć miejsce już w niedzielę 16 stycznia. Aby zgłosić się do udziału, należy wysłać zgłoszenie drogą mailową lub podać imię, nazwisko i rocznik uroczenia dziecka w dniu zawodów do godziny 09:30 rano.

Więcej informacji na temat Beskidzkiej Ligi Niedźwiadka można odnaleźć na stronie ośrodka Siglany w Wiśle.

Informacje o zawodach: Ośrodek Siglany

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.