Rekrutacja do GOPR - zostań górskim ratownikiem!

Beskidzka Grupa GOPR – zostań górskim ratownikiem!

 

Rekrutacja do GOPR - zostań górskim ratownikiem!

Data Wydarzenia: 12 grudnia, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

Jak co roku na przełomie grudnia i stycznia Beskidzka Grupa GOPR rozpoczyna rekrutację nowych członków załogi! Aby zostać górskim ratownikiem, ochotnicy będą musieli zdać egzamin wstępny, po którym nastąpi dalszy ciąg szkolenia.

Rekrutacja na górskiego ratownika Beskidzkiej Grupy GOPR zaczyna się od egzaminu wstępnego, który składa się z części teoretycznej i praktycznej. Ochotnicy muszą najpierw zaliczyć test ze znajomości topografii polskich gór, a następnie wykazać się umiejętnością jazdy na nartach w terenie. Pierwsza część sprawdzianu odbędzie się w siedzibie GOPR w Szczyrku, natomiast druga w rejonie Pilska.

Beskidzka Grupa GOPR czeka na zgłoszenia do 15 stycznia 2023 roku. Ci, którzy zaliczą obie części egzaminu wstępnego, zostaną przyjęci na staż ratowniczy. Więcej informacji o tym, jak przebiega rekrutacja na górskiego ratownika znajdziecie tutaj.

fot. GOPR Beskidy – FB
Beskidy

Bezpieczństwo

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.