Beskidy wyróżnione w konkursie portalu Wasza Turystyka

Beskidy wyróżnione w konkursie portalu Wasza Turystyka!

Beskidy wyróżnione w konkursie portalu Wasza Turystyka

Data Wydarzenia: 19 października, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

Region Beskidów otrzymał duże wyróżnienie! Stworzony przez Jachym Cinematic Studio film o tytule Zima w Beskidach zajął trzecie miejsce w 5. edycji konkursu filmowego Kadry z Polski i… nie tylko organizowanego przez portal turystyczny Wasza Turystyka. W dniu 19 października nastąpiło uroczyste rozdanie nagród w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom.

Konkurs Kadry z Polski i…. nie tylko ma na celu odznaczanie produkcji filmowych promujących walory turystyczne danego regionu – w tym roku nadesłano aż 44 propozycje. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach: Świat Jest Piękny, Smaczek Regionu i Mój Region Najpiękniejszy. Właśnie w tej ostatniej klasyfikacji nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca otrzymał film Zima w Beskidach, który ukazuje przepiękne ujęcia zimowej scenerii w Beskidach.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie internetowej portalu Wasza Turystyka. Zachęcamy także do obejrzenia nagrodzonego w konkursie filmu o Beskidach, który zobaczyć można tutaj.

fot. Kadr z filmu Zima w BeskidachBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.