Beskidy Winter GO - inauguracja sezonu zimowego w Wiśle

Beskidy Winter GO – inauguracja sezonu zimowego

Beskidy Winter GO - inauguracja sezonu zimowego w Wiśle

Data Wydarzenia: 17 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Wkrótce odbędzie się wojewódzka inauguracja sezonu zimowego 2022/2023 o nazwie Beskidy Winter GO. Uroczyste rozpoczęcie zimy z przedstawicielami władz województwa śląskiego rozegra się w Wiśle ponownie na terenie Basenów Wisła.

Beskidy Winter GO to zwyczajowa nazwa imprezy, podczas której następuje oficjalne otwarcie sezonu zimowego pod patronatem przedstawicieli władz województwa. Uroczystości towarzyszy mnóstwo rozrywek: w tym roku będzie można liczyć na lodowisko na terenie Basenów Wisła, przepiękne dekoracje świąteczne w Parku Zimowym oraz atrakcje w ramach Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Wiśle.

Na uroczystą inaugurację sezonu zimowego w województwie śląskim Beskidy Winter GO zapraszamy już w sobotę 17 grudnia o godzinie 12:00.

fot. Miasto Wisła – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.