Bieszczadzki Park Narodowy

Beskidy: Jak nie dostać mandatu w Parku Narodowym

Bieszczadzki Park Narodowy

Pandemia zmieniła podejście Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu. Obecnie mamy wielu turystów, którzy wędrują po górskich szlakach wcześnie rano lub po zmroku, wtedy kiedy kasy biletowe do Parków Narodowych są nieczynne.

Ta grupa turystów jest narażona na kontrole, które coraz częściej odbywają się w Parkach Narodowych. Kontrolerzy sprawdzają czy turyści mają opłacone bilety wstępu. 

Niestety zakup takiego biletu jest niemożliwy, kiedy wędrujemy poza godzinami ich sprzedaży.

Na szczęście z pomocą przychodzi nam nowa platforma sprzedaży biletów on-line. 

Na stronie internetowej www.eparki.pl możemy znaleść wszystkie Parki Narodowe, które oferują sprzedaż biletów on-line. Również znajdują się tam Parki Narodowe z Beskidów: Babiogórski Park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, Magurski Park Narodowy oraz Bieszczadzki Park Narodowy.

Płatność jest wykonywana za pomocą przelewu internetowego. Nie musimy się rejestrować, wystarczy podać adres e-mail oraz imię i nazwisko. Po opłaceniu rachunku nasz e-bilet w postaci kodu QR zostanie dostarczony na naszą skrzynkę pocztową. 

Cała procedura trwa mniej niż 2 minuty, a biletów nie trzeba drukować. Wystarczy, że pokażemy kod QR podczas kontroli w Parku Narodowym.

Też myślicie, że to fajny pomysł?

Beskidy

Beskidy

Komentarze (1)

Beskidomaniak

Szczegolnie przyda sie na Babiej Gorze. Czesto chodze tam na wschody slonca, a kasa jest zamknieta.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.