Beskid Cup 2022, czyli turniej tenisa ziemnego z gwiazdami

Beskid Cup 2022, czyli turniej tenisa ziemnego z gwiazdami

Beskid Cup 2022, czyli turniej tenisa ziemnego z gwiazdami

Data Wydarzenia: 31 lipca, 2022;
Miejsce: Jaworze, powiat bielski;

——

Wielkimi krokami zbliża się 16. edycja popularnego Beskid Cup, czyli wielkiego turnieju tenisa ziemnego z gwiazdami! Tradycyjnie w roli zawodników wystąpią znane osobistości z polskiej sceny muzycznej, medialnej i teatralnej – w tym roku na kortach w Spa Hotel Jawor zobaczymy m.in. Marcina Dańca, Piotra Gąsowskiego czy Libera.

Podczas czterodniowej rywalizacji widzowie doczekają się wielkich emocji sportowych. Rozgrywki w ramach Beskid Cup cieszą się niezwykłą popularnością zarówno wśród mediów, jak i polskich gwiazd. Z tego powodu na profesjonalnych kortach do tenisa ziemnego w Jaworzu zagrają najsławniejsi polscy aktorzy, muzycy, kabareciarze i osobistości dobrze znane z ekranów telewizorów. W 16. edycji zmagań wystąpią m.in. komik Marcin Daniec, aktor Piotr Gąsowski, raper Marcin “Liber” Piotrkowski, prezenter telewizyjny Karol Strasburger, kabareciarz Mariusz Kałamaga czy reżyser Jan Englert. Z kolei gościem VIP będzie piosenkarka Urszula Dudziak czy aktorka Hanna Śleszyńska.

Tegoroczny Beskid Cup wystartuje już w poniedziałek 8 sierpnia. Wielki finał turnieju tenisa ziemnego gwiazd rozegra się w czwartek 11 sierpnia o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania ulubionym celebrytom!

fot. Spa Hotel JaworBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.